parallax background

O nás

Jsme luxusní wellness privat se zaměřením na relaxaci a regeneraci těla i duše. Nabízíme Vám špičkové privátní zařízení v Českém Těšíně kde nalezete nerušené chvíle a regeneraci.
Prostory, které můžete pro sebe využít jsou vybaveny saunou, vířivou vanou a klidovou zónou, takže zde můžete vy i vaši blízcí strávit romantické chvíle plné relaxace a regenerovat své tělo i síly.
K dispozici Vám jsou tři privátní pokoje, pro jednu až čtyři osoby. Zcela pro sebe budete mít vířivou vanu a saunu, příjemné chvíle může podbarvovat klidná hudba spolu s aromaterapií.

K dispozici Vám je klidová zóna kde si můžete dopřát šampaňské, ovoce, nebo třeba čaj. Zdarma jsou pro Vás připraveny ručníky a sada kosmetiky.

 

Nabízíme


V intimním a diskrétním prostředí našeho privátního wellness centra je pro Vás připravena za výhodých 890 Kč za 90 minut infra sauna, kterou můžete kombinovat s relaxací ve vířivé vaně. K dispozici je taky klidová zóna pro nerušený odpočinek s vašimi blízkými, nebo přáteli. Přečtěte si o blahodárných účincích jednotlivých procedur. Nabízíme také po dohodě možnost pronájmu na celou noc. Udělejte radost svým známým, přátelům či rodině a potěšte je dárkovým poukazem v hodnotě 890 Kč.

 

Blahodárné účinkySauna

Vypoťte to

Popularita sauny stále více roste. Dopřejte si moderní infra saunu v soukromém prostředí zcela pro sebe a vaše blízké, či přátele. Prohřátí v sauně napomáhá relaxaci a zlepšuje naše zdraví. K dispozici Vám jsou také dvě sprchy. Rezervace je nutná nejméně hodinu předem.

Výhody
Teplota vzduchu se v infrasauně vyšplhá až na 60 stupňů, infrasauna působí do hloubky tkání, prohřeje celé tělo a má řadu blahodárných účinků.
Odstraňuje napětí a stres každodenního života
Blahodárné jsou účinky na duši i tělo člověka
Regeneruje celý organismus
Kosmetické účinky

 

Vířivá vana s hvězdným nebem

Bublinky Vás uvolní

Je jedním z nejpříjemnějších způsobů relaxace. Je to jedinečný způsob, jak zapomenout na každodenní starosti, plně se zrelaxovat a strávit příjemné chvíle s někým blízkým. Tento zážitek v nerušené atmosféře můžete podbarvit třeba sklenkou šampaňského.

Výhody
Díky intenzivní masáži teplé vody se během chvilky uvolní celé tělo
Působí příznivě proti stresu a bolesti svalů
Speciální trysky a silný proud vody zmírňují bolest
Uvolňuje ztuhnutí šíje a krční páteře
Prokrvíte tkáně i vnitřní orgány

 

Klidová zóna

Nezapomeňte na odpočinek

Relaxace je nedílnou součástí saunování, a relaxační zónu můžete taky využít k nerušeným rozhovorům s přáteli, k dispozici Vám je televize, nebo občerstvení, jako třeba šampaňské, nebo mísa ovoce.

Výhody
V naší klidové zóně se můžete skvěle uvolnit díky příjemnému prostředí a kvalitním masážním křeslům. Během odpočinku mezi saunováním tak dochází k důležitým procesům.
Během odpočinku může tělo znovu načerpat potřebnou energii a vtalitu
Stabilizuje se tlak, činnost ledvin, vyplavují se hormony
Dostavuje se psychická pohoda po saunování

 

Máme toho pro Vás mnohem víc.

Rezervujte si volný termín


Fotogalerie


 
[ameliabooking]
 
 

Kontaktujte nás


Máte dotazy ohledně pobytu u nás? Neváhejte se na nás obrátit, budeme se snažit splnit Vám jakékoli přání.


    Kontaktní formulář