parallax background

O nás

Jsme luxusní wellness privat se zaměřením na relaxaci a regeneraci těla i duše. Nabízíme Vám špičkové privátní zařízení v Českém Těšíně kde nalezete nerušené chvíle a regeneraci.
Prostory, které můžete pro sebe využít jsou vybaveny saunou, vířivou vanou a klidovou zónou, takže zde můžete vy i vaši blízcí strávit romantické chvíle plné relaxace a regenerovat své tělo i síly.
K dispozici Vám jsou tři privátní pokoje, pro jednu až čtyři osoby. Zcela pro sebe budete mít vířivou vanu a saunu, příjemné chvíle může podbarvovat klidná hudba spolu s aromaterapií.

K dispozici Vám je klidová zóna kde si můžete dopřát šampaňské, ovoce, nebo třeba čaj. Zdarma jsou pro Vás připraveny ručníky a sada kosmetiky.

 

Nabízíme


V intimním a diskrétním prostředí našeho privátního wellness centra je pro Vás připravena infra sauna, kterou můžete kombinovat s relaxací ve vířivé vaně. K dispozici je taky klidová zóna pro nerušený odpočinek s vašimi blízkými, nebo přáteli. Přečtěte si o blahodárných účincích jednotlivých procedur. Udělejte radost svým známým, přátelům či rodině a potěšte je dárkovým poukazem.

 

Blahodárné účinkySauna

Vypoťte to

Popularita sauny stále více roste. Dopřejte si moderní infra saunu v soukromém prostředí zcela pro sebe a vaše blízké, či přátele. Prohřátí v sauně napomáhá relaxaci a zlepšuje naše zdraví. K dispozici Vám jsou také dvě sprchy. Rezervace je nutná nejméně hodinu předem.

Výhody
Teplota vzduchu se v infrasauně vyšplhá až na 60 stupňů, infrasauna působí do hloubky tkání, prohřeje celé tělo a má řadu blahodárných účinků.
Odstraňuje napětí a stres každodenního života
Blahodárné jsou účinky na duši i tělo člověka
Regeneruje celý organismus
Kosmetické účinky

 

Vířivá vana s hvězdným nebem

Bublinky Vás uvolní

Je jedním z nejpříjemnějších způsobů relaxace. Je to jedinečný způsob, jak zapomenout na každodenní starosti, plně se zrelaxovat a strávit příjemné chvíle s někým blízkým. Tento zážitek v nerušené atmosféře můžete podbarvit třeba sklenkou šampaňského.

Výhody
Díky intenzivní masáži teplé vody se během chvilky uvolní celé tělo
Působí příznivě proti stresu a bolesti svalů
Speciální trysky a silný proud vody zmírňují bolest
Uvolňuje ztuhnutí šíje a krční páteře
Prokrvíte tkáně i vnitřní orgány

 

Klidová zóna

Nezapomeňte na odpočinek

Relaxace je nedílnou součástí saunování, a relaxační zónu můžete taky využít k nerušeným rozhovorům s přáteli, k dispozici Vám je televize, nebo občerstvení, jako třeba šampaňské, nebo mísa ovoce.

Výhody
V naší klidové zóně se můžete skvěle uvolnit díky příjemnému prostředí a kvalitním masážním křeslům. Během odpočinku mezi saunováním tak dochází k důležitým procesům.
Během odpočinku může tělo znovu načerpat potřebnou energii a vtalitu
Stabilizuje se tlak, činnost ledvin, vyplavují se hormony
Dostavuje se psychická pohoda po saunování

 

Kolik to stojí?

Rezervujte si volný termín


Fotogalerie


 

Zamluvit

Co potřebujete?

Mezisoučet

0.00 Kč

 

Kontaktujte nás


Máte dotazy ohledně pobytu u nás? Neváhejte se na nás obrátit, budeme se snažit splnit Vám jakékoli přání.


    Kontaktní formulář